AMBIORIX TROFEE  GENK
28/06/2015
Keurmeester / Juge : Dhr./Mr. Harsanyi P. (H)
 
Gestroomd/Bringée   -  Fawn/Fauve
Reuen/Males
Puppyklas/ Classe Puppy Jeugdklas/Classe Jeunes Tussenklas/Classe Intermediaire
1 VB/TP Nouky Jerfa De Fleur
BESTE PUPPY / MEILLEUR PUPPY

2 VB/TP Nestor Jerfa De Fleur

 
1 U Melvin van de Mestreechteneerkes
JCAC


2 U Sparkling Pride Black Jack

3 U Nero van de Carkabull

4 U Nick Du Sourire Doux


 
1 U Barmaley Saulele Raudona

2 ZG Iccantatoo Du Stapi

3 ZG T'Abaksihold Aglaos
Open klas / Classe Ouverte Kampioensklas/Classe Champion  
1 U Beau Mystique's Domingo
CAC - CACIB -
BOB


2U Igor Du Domaines Des Molosses

3U Don Du Demon d,Ovilava

4U Jasper De La Parure
1 U Lazzaro Van Marversfortuna
RCAC

 


 
Gestroomd/Bringée  -  Fawn/Fauve
Teven/Femelles
Minor puppy Puppyklas/ Classe Puppy Jeugdklas/Classe Jeunes
1 VB Loulou Du Domaines Des Molosses

2 VB l'Kienta Du Domaine Des Molosses

3 VB Lilo des Gladiateurs de Rotweil
1 VB Ginny Destiny van Muppy's Place

2 VB Jerfa De Fleur

3 B Nicky Frenchies of The Golden Bull

 
1 U Mi Gran Amigo Maddy 
JCAC


2 U Elke Von New Glandorf

3 U Nina Du Sourire Doux

4 U Just For Bublé

 
Tussenklas/Classe Intermediaire Kampioensklas/Classe Champion  
1 U Trixie van de Mestreechteneerkes
CAC-CACIB

2 U Inna des Bould'amour de la Lys
 
1 U Kokette De La Parure
RCAC - RCACIB

2 U Amadors Gem Isn't She Lovely
 
Bont / Caille
Reuen/Males
Jeugdklas/Classe Jeunes Open klas / Classe Ouverte Kampioensklas/Classe Champion
Disk. Mylo ( NO PEDIGREE)
 
1 U Enrico Sandro van Muppy's Place
RCAC


2 U Maximus de petit Farouche

3 ZG Iron Du Domaines Des Molosses


 
1 U Lombardo Van Marversfortuna
CAC- RCACIB

 
Bont / Caille
Teven/Femelles
Jeugdklas/Classe Jeunes Open klas / Classe Ouverte Kampioensklas/Classe Champion
1 U Willowna Aglaos

2 U Little Lotus Red Beauty Bordeaux

3 ZG Elodia de la Nueva Vida

 
1 U Evermore Mooike van Muppy's Place
RCAC


2 U Iona Du Domaine des Molosses

 
1 U Kumi de Petit Farouche
 CAC- RCACIB